• Tüm Kategoriler
  • Sönmez Dijital Tarih Kodlama Makinesi Otomatik Pedallı 3 Satır

   Fiyat:
   7.500,00 TL + KDV
   1.568,57 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   Bu yarı otomatik tarih kodlama cihazımız sıcak baskı yöntemi ile mürekkebi etiket, plastik poşet, karton,kağıt, alüminyum folyo veya kapak üzerine basar. Bu yöntemi aslında sıcak bir kaşeleme işlemi olarak da düşünebilirsiniz. Cihaz kodladığınız klişe harf setini ısınıp sabit sıcaklıkta tutar. Ayıca cihazda bulunan mürekkep şeriti her baskı işleminden sonra sarılıp yeni yerine gelerek her defasında silinmesi zor işaretlemeler/kodlamalar basabilmenize olanak sağlar

   Bu cihazımız küçük ve pratik olmasının yanı sıra yüksek bir kapasiteye de sahiptir. Operatöre bağlı olarak dakikada 100 adet kadar kodlama yapabilirsiniz. Cihazımız ile üretim tarihi, son kullanma tarihi, parti numarası gibi bilgileri tek seferde basabilirsiniz. Pirinç klişe harf seti tek satırda en fazla 14 karakter ve 3 satırda toplam 42 karaktere kadar kodlanabilir. Harflerden hariç ayrıca 0-9 arası rakamlar da set içinde mevcuttur.

   Dijital modelimizden farkı yüksek harf kapasitesi olması ve manuel olarak bastırmanıza gerek olmadan cihazın baskıyı motor yardımı ile kendisinin yapmasıdır. Bu modelde artı olarak iki farklı çalışma modu bulunmaktadır. Dilerseniz tetiklemeyi pedal ile yapabilir, dilerseniz de zaman ayarı ile belirli aralıklarda çalıştırabilirsiniz.

   Voltaj Aralığı 220V
   Güç 120w
   Baskı Alanı 16×35 maksimum
   Baskı Uygunluğu Etiket, Plastik Poşet, Karton,Kağıt, Alüminyum Folyo veya Kapak
   Harf Boyutu 2mm genişlik ve 4mm uzunluk
   Kodlama Kapasitesi Tek satırda 14 karakter, 3 satır için 3 x 14 toplam 42 karakter
   Ağırlık 10 KG
   Boyutlar 310*330*380MM
   Diğer Özellikler
   Stok KoduTRH0002
   MarkaSönmez Endüstriyel
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.