• Tüm Kategoriler
  • Lavion FRB 810II Dikey Konveyörlü Tarih Kodlamalı Otomatik Poşet Ağzı Kapatma Makinesi

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   FRB-810II Yürüyen Bantlı Yatay Poşet Ağzı Kapama Makinesi


   FRB-810II serisi bantlı poşet ağzı kapama makineleri çeşitli malzemelerden yapılmış olan bir çok plastik filmi kaplama özelliğine sahiptir. Katı mürekkep kodlama cihazı kapatma esnasında paket üzerine renkli baskı yapmak üzerine eklenmiştir. Baskı tekerliği harflerin hem R hem T dizilimi için kullanılabilir. R diziliminde, makine 18pt boyutunda iki satır veya 10.5pt boyutunda üç satır baskı yapılabilir. Gerekiğinde sayım cihazı eklenebilir.

   Sabit sıcaklık kontrolü ve ayarlanabilir sıcaklık
   Kademesiz hız ayarı
   Katı mürekkep kodlaması yüksek çözünürlülük, çeşitli seçilebilinir renkler,baskı esnasında anında kuruma,güçlü yapışma özelliklerine sahiptir.   Uygulama

   FRB-810II Serisi katı mürekkep bantlı poşet ağzı kapama makineleri küçük paketleri kaplamak için uygundur.   -TEKNİK ÖZELLİKLER-

   Model : FRB-810II Yürüyen Bantlı Yatay Poşet Ağzı Kapama Makinesi
   Kapatma Gücü : 2*300 Watt
   Kapatma Hızı : 0-12
   Kapatma Genişliği : 8-10 mm
   Sıcaklık Aralığı : 0-400 C
   Baskı Tipi : Kabartma baskı için Çelik Çark ( Opsiyonel )
   Kapatma Merkezi ile Konveyör Arası Uzaklık : 10-40 Cm 
   Konveyör Masası Boyutu : 950*180 mm
   Makine Boyutları : 950*390*345 mm
   Net Ağırlık : 60 KG

    

   Sönmez Endüstriyel Konveyörlü Tarih Kodlama Makinesi, ürünlerinize hızlı ve etkili bir şekilde tarih ve diğer bilgileri basmanızı sağlayan güvenilir bir çözümdür. Bu makine, konveyör sistemi ile entegre çalışarak seri üretim süreçlerinde verimliliği artırır ve ürünlerinizin takibini kolaylaştırır. Kullanıcı dostu arayüzü ve sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sunan bu ekipman, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılar.

   Sönmez Endüstriyel 3 Satır Tarih Kodlama Makinesi, birden fazla satırda tarih, seri numarası ve benzeri bilgileri basabilme özelliğiyle dikkat çeker. Esnek kullanım imkanı sağlayan bu makine, farklı boyutlarda ve şekillerdeki ürünlere uygun olarak ayarlanabilir. Güvenilir mühendislik kalitesi ve uzmanlık deneyimiyle üretilen bu makine, ürünlerinizin takibini kolaylaştırırken aynı zamanda üretim süreçlerinizi hızlandırır.

   Profesyonel üretim tesislerinde etkili bir şekilde kullanılabilen bu tarih kodlama makinesi, ürünlerinizin izlenebilirliğini sağlarken aynı zamanda işletmenizin kalite standartlarını yükseltir. Sönmez Endüstriyel'in liderlik kalitesi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile üretilen bu makine, tarih kodlama ihtiyaçlarınıza yönelik güvenilir ve pratik bir çözüm sunar.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduSN10072
   MarkaLavion
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Garanti (Yıl)2

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.